Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388433
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388433/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 09:11
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdfe741c-7a45-4b4f-9cc8-6e552d6ad3bd
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388433 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lublin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdfe741c-7a45-4b4f-9cc8-6e552d6ad3bd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388433
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 87854-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2026 r. na drogach wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
Umowa dla części nr 10
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 10 : Rejon Dróg Wojewódzkich w Puławach Obwód Drogowy w Puławach
Opis: 1. Wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni dróg – Rejon Dróg Wojewódzkich w Puławach, Obwód Drogowy w Puławach: - Wypełnienie ubytków mieszanką mineralno - asfaltową AC11S (z ramowaniem) –550,00 Mg - Wymiana warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 50 m2 – 900,00 Mg - Wymiana warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 3000 m2 – 3300,00 m2 - Frezowanie nawierzchni średnia grubość 4 cm – 3600,00 m2 - Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 o gr 4 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 3600,00 m2 - Likwidacja spękań poprzecznych i podłużnych – 1500,00 mb 2. Wykonanie remontu przełomów – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 o gr 4 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno - asfaltowej AC16W 35/50 KR 3-4 gr 6 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki mineralno - asfaltowej AC22PW 35/50 KR 3-4o gr. 8 cm z oczyszczeniem i skropieniem – 50,00 m2 - Wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3- kruszywa łamanego stab. mechanicznie 0-31,5mm o gr. 20 cm – 50,00 m2 - Wykonanie podbudowy z mieszanki związanej cementem C5/6 - gruntu stabilizowanego cementem 5 MPa o gr. 15 cm – 50,00 m2 - Rozbiórka nawierzchni grubości 38-53 cm – 50,00 m2
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
170 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141627101
4.3.3.) Ulica: Krańcowa 7
4.3.4.) Miejscowość: Lubartów
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-100
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 2087586,75 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 280521-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-03
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2087580,35 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Roboty budowlane |