Modernizacja drogi powiatowej nr 1418Z na odcinku Grzymiradz-Smolnica

Powiat Myśliborski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388444
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388444/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 09:16
Lokalizacja
Myślibórz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0872c89c-772c-4ec2-a10c-15f571d7c7a6
Identyfikator
5971628152
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388444 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja drogi powiatowej nr 1418Z na odcinku Grzymiradz-Smolnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Myśliborski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967320

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Północna 15

1.4.2.) Miejscowość: Myślibórz

1.4.3.) Kod pocztowy: 74-300

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatmysliborski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatmysliborski.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0872c89c-772c-4ec2-a10c-15f571d7c7a6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388444

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00549851

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja drogi powiatowej nr 1418Z na odcinku Grzymiradz-Smolnica

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi powiatowej nr 1418Z na odcinku Grzymiradz-Smolnica.
2. Inwestycja zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, powiecie myśliborskim, gmina Dębno na działce: 21 obręb ewidencyjny 0007 Smolnica i 367 obręb ewidencyjny 0008 Grzymiradz, identyfikator działek 321003_5.0007.21, 321003_5.0008.367.
3. Modernizacja polega na ułożeniu warstw bitumicznych i wykonaniu poboczy gruntowych.
4. W ramach inwestycji zakłada się:
• zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej zalegającej w poboczu drogi
• wykonanie warstw z mieszanki mineralno-emulsyjnej na zimno,
• wykonanie poboczy gruntowych,
• uporządkowanie terenu.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji projektowej (STWiOR, SST, Opis przedmiotu zamówienia, przedmiarze robót) stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
6. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami
i normami oraz zgodnie z warunkami zawartymi we wzorze umowy, SWZ, dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz SST.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMULEX KALINOWSKI Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542371174

4.3.3.) Ulica: Czesława Tańskiego

4.3.4.) Miejscowość: Stargard

4.3.5.) Kod pocztowy: 73-102

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 424749,01 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00607639/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 418378,21 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane