Remont dróg powiatowych w 2026r. z podziałem na części – etap I
Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388463
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388463/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 09:21
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d49c7af-7cda-4a84-babb-061b514205ae
- Identyfikator
- 5482137472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388463 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych w 2026r. z podziałem na części – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072253400
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bobrecka 29
1.4.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wiz@powiat.cieszyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pzdp.cieszyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d49c7af-7cda-4a84-babb-061b514205ae
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388463
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00129815
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont dróg powiatowych w 2026r. z podziałem na części – etap I
Umowa dla części nr 9
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Remont drogi powiatowej 2616 S – ul. Matejki w Kaczycach i ul. Kaczycka w Kończycach Wielkich na odcinku ok. 1,1 km
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
126 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AUTO-TRANS ASFALTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 243277940
4.3.3.) Ulica: ul. Księdza Roboty 80
4.3.4.) Miejscowość: Gierałtowice
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-186
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1307272,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00191162/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1307230,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |