REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2056D na odcinku 780m RELACJI GŁOSKA - GŁOGI

POWIAT ŚREDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388472
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388472/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 09:28
Lokalizacja
Środa Śląska, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bdbe6184-3f6a-4ac7-90c9-b64d8650a197
Identyfikator
9131529763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388472 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2056D na odcinku 780m RELACJI GŁOSKA - GŁOGI

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŚREDZKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934762

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Wrocławska 2

1.4.2.) Miejscowość: Środa Śląska

1.4.3.) Kod pocztowy: 55-300

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.4.7.) Numer telefonu: 713968919

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-sredzki.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sredzki.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdbe6184-3f6a-4ac7-90c9-b64d8650a197

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388472

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00081216

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2056D na odcinku 780m RELACJI GŁOSKA - GŁOGI

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje remont drogi powiatowej nr 2056D na odcinku 780m relacji Głoska – Głogi.
2. Zakres przedmiotu zamówienia – do wykonania:
Roboty na odcinku od końca nowego asfaltu w miejscowości Głoska do skrzyżowania z ul. Kościelną w Głogach. Roboty będą polegały na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni asfaltowej, ułożeniu nowej nawierzchni z betonu asfaltowego gr. 5 cm, utwardzeniu poboczy destruktem asfaltowym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SIWZ: przedmiar robót, PZT, STWiOR.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

1 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981011638

4.3.3.) Ulica: Szczecińska

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 54-517

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 233000,49 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00143618/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

konieczność wykonania zamówienia dodatkowego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

usunięcie znacznego zaniżenia w nawierzchni jezdni przy krawędzi mostu

5.4.6.) Wartość zmiany: 13822,52

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

konieczność wykonania robót dodatkowych

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

wykonanie dodatkowej warstwy wyrównawczej

5.4.6.) Wartość zmiany: 14570,06

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 261393,08 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane