Realizacja inwestycji w ciągach dróg powiatowych z podziałem na 5 części

Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388493
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388493/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 09:36
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e60d68a-00f5-4f36-9ac7-ad30c1c0d546
Identyfikator
5581568809
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388493 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Realizacja inwestycji w ciągach dróg powiatowych z podziałem na 5 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Nakle nad Notecią

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092365081

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Młyńska 5

1.4.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.4.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdpnaklo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpnaklo.rbip.mojregion.info/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e60d68a-00f5-4f36-9ac7-ad30c1c0d546

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388493

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00188897

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Realizacja inwestycji w ciągach dróg powiatowych z podziałem na 5 części

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część nr 1 – Przebudowa drogi powiatowej nr 1554C Samsieczno-Gorzeń odcinek Michalin-Ślesin w km 1+100-2+100 długości 1000 mb,
Zakres robót obejmuje: roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, ziemne, poszerzenie, jezdnia zjazdy z BA, organizacja ruchu roboty wykończeniowe.

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-10-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Redon Nakło Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581863520

4.3.3.) Ulica: Karnowska 3

4.3.4.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

4.3.5.) Kod pocztowy: 89-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 842428,23 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00232128/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 842428,23 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane