Doświetlenie dróg na terenie Gminy Chrzanów.
Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388586
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388586/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 10:05
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e706aa1-f2f3-4a4b-86af-be5d1cc3658f
- Identyfikator
- 6282260665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388586 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Doświetlenie dróg na terenie Gminy Chrzanów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Henryka 20
1.4.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.4.7.) Numer telefonu: 32 7585122-123
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e706aa1-f2f3-4a4b-86af-be5d1cc3658f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388586
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00552828
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Doświetlenie dróg na terenie Gminy Chrzanów.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Doświetlenie dróg na terenie Gminy Chrzanów” obejmującego rozbudowę oświetlenia ulicznego -
Część nr 1 - Rozbudowa oświetlenia ulicznego - ul. Topolowa w Chrzanowie.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze.
2) Budowę odcinka linii oświetlenia ulicznego (sieci elektroenergetycznej do 1kV).
3) Czasowa organizacja ruchu na czas budowy.
4) Zapewnienie obsługi geodezyjnej.
5) Wykonanie mapy powykonawczej geodezyjnej.
6) Dokumentacja powykonawcza - kompletna i opatrzona podpisami kierownika budowy oraz zatwierdzona przez Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja zgłoszeniowa (projekt budowlany, projekt zagospodarowania, projekt techniczny) i STWiORB, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
31310000-2 - Sieci zasilające
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FBSerwis S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272676062
4.3.3.) Ulica: Siedmiogrodzka 9
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-204
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 287219,13 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00057946/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpiła kolizja w prowadzeniu prac w związku z realizacją zadania "Wykonanie odwodnienia terenu Chechło Południe na osiedlu Kościelec" na ul. Topolowej. Prowadzenie prac w obrębie realizowanej inwestycji uniemożliwia wykonanie części robót objętych zakresem zadania w pierwotnie określonym terminie.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania zamówienia do 31.07.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 287219,13 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |