Budowa mini amfiteatru i strefy relaksu – Zielono, komfortowo, przyjaźnie w X LO na Stołecznej
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388631
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388631/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 10:16
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2bbc89a-d5a6-47b6-bbd0-4b79521269eb
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388631 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa mini amfiteatru i strefy relaksu – Zielono, komfortowo, przyjaźnie w X LO na Stołecznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Słonimska 1
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2bbc89a-d5a6-47b6-bbd0-4b79521269eb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388631
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00378917
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa mini amfiteatru i strefy relaksu – Zielono, komfortowo, przyjaźnie w X LO na Stołecznej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa mini amfiteatru i strefy relaksu – Zielono, komfortowo, przyjaźnie w X LO na Stołecznej
3.9.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TAZ s.c.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zbigniew Iwanowicz, Tadeusz Czołpik, Artur Peczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 542-322-46-72
4.3.3.) Ulica: ul. Poleska 21
4.3.4.) Miejscowość: Białystok
4.3.5.) Kod pocztowy: 15-476
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 683650,04 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00007755/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych uniemożliwiających prawidłowe wykonanie robót zgodnie ze sztuką budowlaną, przedłużono termin wykonania robót o 80 dni, tj. do dnia 05.06.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin realizacji zamówienia na 05.06.2026 r.
Dodano zapisy dotyczące fakturowania KSeF
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z trwaniem egzaminów maturalnych i brakiem możliwości prowadzenia w tym czasie robót budowlanych, przedłużono termin wykonania robót 2 tygodnie tj. do dnia 19.06.2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono termin realizacji zamówienia na 19.06.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 683650,04 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |