Przebudowa ul. Cisowej i Cedrowej wraz z budową oświetlenia.
GMINA MIEJSKA KOŚCIAN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388647
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388647/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 10:19
- Lokalizacja
- Kościan, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7187aa4c-a28e-4fe8-bf34-60a81169a60b
- Identyfikator
- 6981805739
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388647 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Cisowej i Cedrowej wraz z budową oświetlenia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA KOŚCIAN
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050600
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. Kościuszki 22
1.4.2.) Miejscowość: Kościan
1.4.3.) Kod pocztowy: 64-000
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.7.) Numer telefonu: 65 511 43 45
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@koscian.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscian.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7187aa4c-a28e-4fe8-bf34-60a81169a60b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388647
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00078881
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa ul. Cisowej i Cedrowej wraz z budową oświetlenia.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest "Przebudowa ul. Cisowej i Cedrowej wraz z budową oświetlenia".
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty przygotowawcze
2) Roboty ziemne
3) Wykonanie zjazdów do posesji
4) Wykonanie jezdni i chodników z kostki brukowej
5) Ułożenie krawężników, obrzeży, ścieku między jezdniowego
6) Regulacja wysokościowa urządzeń
7) Montaż oznakowania drogowego
8) Wykonanie odwodnienia
9) Założenie zieleni drogowe
10) Montaż szafki oświetleniowej z wyposażeniem
11) Wykonanie okablowania pod oświetlenie uliczne
12) Montaż słupów i opraw
13) Wykonanie pomiarów elektrycznych
14) Rozebranie i odtworzenie nawierzchni
15) Przygotowanie dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną mapą inwentaryzacyjną.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AS" Piotr Frąckowiak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 411554170
4.3.3.) Ulica: ul. Kręta nr 33, lok. 2
4.3.4.) Miejscowość: Gostyń
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-800
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 410060,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00159946/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 410060,46 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |