Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej (Biała Góra)
Woliński Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388649/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 10:20
- Lokalizacja
- Międzyzdroje, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0c15aaed-859a-4c5d-999c-9e928bc1df39
- Identyfikator
- 9860238579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388649 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej (Biała Góra)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Woliński Park Narodowy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321169472
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Grodno 1
1.4.2.) Miejscowość: Międzyzdroje
1.4.3.) Kod pocztowy: 72-500
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.4.7.) Numer telefonu: +48 91 386 4953
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wolinpn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wopn.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c15aaed-859a-4c5d-999c-9e928bc1df39
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388649
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00027708
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej (Biała Góra)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania:
„Przebudowa budynku nr 25 (nr inw. WPN 0455) w celu jego adaptacji na bazę sprzętu do gaszenia pożarów lasu w zarodku oraz dogaszania po zakończeniu działań jednostek straży pożarnej”.
3.9.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-174.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Admiral Yacht Anna Krupa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7651547996
4.3.3.) Ulica: ul Zalewowa
4.3.4.) Miejscowość: Świnoujście
4.3.5.) Kod pocztowy: 72-600
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1098000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00168566/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania robót zamiennych i dodatkowych nie objętych zamówieniem podstawowym nie wymagających projektu zamiennego i zamiennej decyzji pozwolenia na budowę :
1. Roboty zamienne wynikające z uzgodnionych zamian zakresu prac.
2. Roboty dodatkowe związane z wykonaniem elewacji.
3. Roboty dodatkowe związane z malowaniem sufitu stropu wewnętrznego.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Ostateczna wartość wynagrodzenia z uwzględnieniem kosztorysu różnicowego prac zamiennych i dodatkowych wynosi brutto 1.283.217, 31 zł
5.4.6.) Wartość zmiany: 185217,31
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1283217,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |