Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach
POWIAT OBORNICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00207327
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00207327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-26 18:35
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-877a28c4-87ef-416c-b9af-b654efa72bb3
- Identyfikator
- 6060072331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00207327 z dnia 2025-04-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT OBORNICKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2A
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzp.powiatobornicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiatobornicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatobornicki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-877a28c4-87ef-416c-b9af-b654efa72bb3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00086492/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Malowanie korytarza i sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00124555
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie korytarza i sal lekcyjnych poprzez ich malowanie w Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach, przy ul. Księdza Stefana Szymańskiego 5 w Obornikach.
2. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje: Korytarz, Sala nr 1, Sala nr 4, Sala nr 5, Kantorek przy Sali nr 5, Sala nr 6, Kantorek przy sali nr 7, Sala nr 7a.
3. Zakresem prac nie są objęte: Sala nr 2, Sala nr 3, Sala nr 3A, Sala nr 7.
4. Roboty budowlane będą prowadzone na terenie i obiektach Zamawiającego gdzie jest prowadzona statutowa działalność Zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do uwzględnienia wszystkich uwag i ograniczeń Zamawiającego w tym zakresie.
5. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentach zamówienia, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w kosztorysie ślepym lub zamiennie w przedmiarze robót (zwany w dalszej treści SWZ „przedmiarem robót”), które to stanowią integralną część Specyfikacji – Załącznik nr 2 do SWZ
6. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45442110-1 - Malowanie budynków
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający zamierzał przeznaczyć 90 000,00 PLN brutto.Cena najkorzystniejszej oferty to 103 000,00 PLN brutto.
Reasumując powyższe, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2025-04-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |