Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wola Bystrzycka i Wola Bobrowa oraz remont (modernizacja) drogi wewnętrznej w miejscowości Wojcieszków
GMINA WOJCIESZKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388829
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388829/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:00
- Lokalizacja
- Wojcieszków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c13d6f7-551b-42bc-bc77-04b2a93aca56
- Identyfikator
- 8252080020
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388829 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wola Bystrzycka i Wola Bobrowa oraz remont (modernizacja) drogi wewnętrznej w miejscowości Wojcieszków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJCIESZKÓW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582530
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kościelna 46
1.4.2.) Miejscowość: Wojcieszków
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-411
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@wojcieszkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojcieszkow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c13d6f7-551b-42bc-bc77-04b2a93aca56
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388829
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00205631
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowościach Wola Bystrzycka i Wola Bobrowa oraz remont (modernizacja) drogi wewnętrznej w miejscowości Wojcieszków
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
7. Zakres robót budowlanych dla części 1 zamówienia obejmuje modernizację (przebudowę) drogi w miejscowości Wola Bystrzycka na działkach nr 886 i 191/5 oraz w miejscowości Wola Bobrowa na działkach nr 7 i 36 od km. 0+000,00 do km 0+498,00 oraz od km 0+510,00 do km. 0+694,00
w zakresie kosztów kwalifikowalnych wykonanie następujących robót:
czyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych;
wykonanie skropienia emulsją istniejącej nawierzchni asfaltowej oraz międzywarstwowo;
wykonanie warstwy wyrównawczej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego w ilości 75 kg/m2 (3 cm);
wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego o gr. 3 cm.
w zakresie kosztów niekwalifikowalnych, wykonanie następujących robót:
wykonane robót pomiarowych wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą;
usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm za pomocą spycharek pod warstwy nawierzchni jezdni z pobocza gruntowe:
wykonanie frezowania nawierzchni jezdni asfaltowej na włączeniach w nawierzchnie asfaltowe innych dróg;
wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 0,50 m z kruszywa łamanego o gr. w-wy 10 cm
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
2 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251746882
4.3.3.) Ulica: al. Wojska Polskiego 61A
4.3.4.) Miejscowość: Łuków
4.3.5.) Kod pocztowy: 21-400
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 189859,55 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00258946/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 189859,55 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |