Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne
Gmina Konopiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388856
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388856/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:06
- Lokalizacja
- Konopiska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b737c57-94a1-42c8-9e62-d0ee1f05ef3b
- Identyfikator
- 5732792374
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388856 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Konopiska
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398014
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lipowa
1.4.2.) Miejscowość: Konopiska
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-274
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.7.) Numer telefonu: 343282057
1.4.8.) Numer faksu: 343441935
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@konopiska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.konopiska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b737c57-94a1-42c8-9e62-d0ee1f05ef3b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388856
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00147664
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa ulicy Strażackiej w Aleksandrii – ulice boczne
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
4.1 Przedmiotem opracowania jest budowa odcinków dróg gminnych klasy „D” (dojazdowe) boczne od ul. Strażackiej w miejscowości Aleksandria II, gmina Konopiska, powiat częstochowski, województwo śląskie.
4.2 W zakresie branży drogowej założono:
- budowę drogi bocznej od ul. Strażackiej w osi IV-IV` z jezdnią o szerokości od 4,5m
do 5,0 m z kostki brukowej betonowej z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szer. 0,75m,
- budowę drogi bocznej od ul. Strażackiej w osi V-V` z jezdnią o szerokości 5,0 m z kostki brukowej betonowej z obustronnymi poboczami utwardzonymi o szer. 0,75m,
- budowę zjazdów do przyległych posesji.
4.3 Zakres wykonania robót przewiduje:
roboty ziemne, wykopy, nasypy
warstwa odsączająca 10 cm
podbudowa stabilizowana mechanicznie gr 28 cm
jezdnia ,zjazdy ,chodniki kostka betonowa gr 8 cm-
krawężniki, obrzeża
odwodnienie studnie chłonne, wpusty uliczne
przykanaliki PVC dn 200 mm
4.4 Drogi boczne dochodzące do istniejącego odcinka ul. Strażackiej posiadają nawierzchnie gruntową i oświetlenia pasa drogowego. Drogi nie posiadają odwodnienia.
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUDOMAX Marcin Sieradzki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491453826
4.3.3.) Ulica: Częstochowska 234
4.3.4.) Miejscowość: Jaskrów
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-244
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 642171,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00201700/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 642171,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |