Dostosowanie sali lekcyjnej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie na potrzeby utworzenia pracowni komputerowej
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388935
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388935/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:26
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e0ebe1b-2d07-48c0-add7-f8421b130924
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388935 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Dostosowanie sali lekcyjnej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie na potrzeby utworzenia pracowni komputerowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.4.2.) Miejscowość: Sztum
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.4.7.) Numer telefonu: 552677420
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatsztumski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e0ebe1b-2d07-48c0-add7-f8421b130924
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388935
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00153859
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 6 – Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFRR), Działanie 6.2 Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostosowanie sali lekcyjnej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie na potrzeby utworzenia pracowni komputerowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania pn.: Dostosowanie sali lekcyjnej w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie na potrzeby utworzenia pracowni komputerowej”
W skład przedmiotu zamówienia wchodzi:
1) Wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i montażowych zgodnie z niniejszą umową, udostępnioną dokumentacją projektowa oraz SWZ wraz załącznikami,
2) Wykonanie dokumentacji powykonawczej,
3) Zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych do odbioru końcowego przedmiotu prac prób, badań, odbiorów itp.
Opracowanie wymaganych instrukcji obsługi i konserwacji instalacji i zainstalowanych w obiektach urządzeń wraz ze szkoleniem wskazanego personelu Zamawiającego.
5. Wykonane prace mają być realizowane zgodnie z obowiązującym prawem, a w szczególności z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2025 r., poz. 418, 1080, 1535, 1847), ustawą z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1213), oraz innymi obowiązującymi przepisami prawnymi związanymi z realizowaną inwestycją, a także zgodnie z normami budowlanymi oraz na ustalonych niniejszą umową warunkach.
Szczegółowy zakres oraz procedura i sposób wykonania robót budowlanych zawierają dokumenty stanowiące załącznik do SWZ, tj.: dokumentacja projektowa (załącznik nr 10 do SWZ) i projektowanie postanowienia umowne (załącznik nr 9 do SWZ).
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): REMBUD Krzysztof Paziewski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811777736
4.3.4.) Miejscowość: Kwidzyn
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 109000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00219909/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zaistnienie okoliczności zgłoszonych przez Wykonawcę, tj. napotkanie przeszkód związanych z działalnością oświatową użytkownika i zarządcy obiektu w którym przeprowadzane są roboty budowlane, a które polegają na przeprowadzeniu egzaminów maturalnych i zawodowych, co skutkuje brakiem możliwości prowadzenia uciążliwych akustycznie i organizacyjnie robót budowlanych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu realizacji umowy w całości w terminie do 57 dni od podpisania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zaistnienie okoliczności polegających na konieczności wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do określonych w dokumentacji projektowej określonych w protokole konieczności
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana sposobu wykonania podłogi, zmiana technologii wykonania cokołów na ścianach,
zmiana materiału oraz wielkości zaprojektowanej ściany oddzielenia stanowisk komputerowych
5.4.6.) Wartość zmiany: 1066,41
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 110066,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |