Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi gminnej nr 080342C Brzozie od drogi 1808C osiedle pod Janówko w miejscowości Brzozie
GMINA BRZOZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00388950
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00388950/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:29
- Lokalizacja
- Brzozie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ebbb312-d6d3-41ed-8333-a908a0fe4042
- Identyfikator
- 8741684639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388950 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi gminnej nr 080342C Brzozie od drogi 1808C osiedle pod Janówko w miejscowości Brzozie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZOZIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118402
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: BRZOZIE 50
1.4.2.) Miejscowość: Brzozie
1.4.3.) Kod pocztowy: 87-313
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.brzozie@brzozie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-brzozie.rbip.mojregion.info/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ebbb312-d6d3-41ed-8333-a908a0fe4042
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388950
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00093523
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi gminnej nr 080342C Brzozie od drogi 1808C osiedle pod Janówko w miejscowości Brzozie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi gminnej nr 080342C Brzozie od drogi 1808C osiedle pod Janówko w miejscowości Brzozie, obręb 0001 Brzozie
dz. nr 404/18; 404/20; 416/5; 422/5; 423/1; 427/2; 427/7; 427/17; 427/61.
Zakres robot obejmuje budowę drogi dla pieszych i rowerów, budowę/przebudowę zjazdów
- roboty ziemne – wykopy, przemieszczanie plantowanie i wywożenie ziemi
- wykonanie warstw odsączających
- wykonanie podbudowy
- ułożenie warstwy ścieralnej z kostki betonowej
- rekultywacja terenu
PROJEKTOWANE ZAGOSPODAROWANIE TERENU
Parametry techniczne
- klasa drogi – droga gminna nr 080342C „D” - dojazdowa
- kategoria ruchu KR 1
Parametry geometryczne drogi dla pieszych i rowerów:
- szerokość 2,5m
- nawierzchnia z kostki betonowej bezfazowej (warstwa ścieralna)
- spadki poprzeczne – jednostronne do 2%
Parametry zjazdów
- szerokość 4,8 - 5,4 m
- nawierzchnia z z kostki betonowej bezfazowej grub. 8cm (warstwa ścieralna)
- spadek poprzeczny jednostronny dostosowany do profilu podłużnego drogi
Długość drogi dla pieszych i rowerów - 374,0 mb
Szerokość drogi dla pieszych i rowerów - 2,5m
Powierzchnia - drogi dla pieszych i rowerów - 845,0 m2
Powierzchnia - zjazdów – 184,0 m2
Wszystkie roboty należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną i pod nadzorem osoby uprawnionej.
Wykonawca przy realizacji zadania zobowiązany będzie współpracować z przedstawicielami Energa Oświetlenie Sp. z o.o.
Energa Oświetlenie Sp. z o.o. odpowiada za rozbudowę oświetlenia wzdłuż projektowanej drogi dla pieszych i rowerów w ciągu drogi gminnej nr 080342C Brzozie od drogi 1808C osiedle pod Janówko w miejscowości Brzozie, obręb 0001 Brzozie, dz. nr 404/18; 404/20; 416/5; 422/5; 423/1; 427/2; 427/7; 427/17; 427/61.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty został w załączniku do SWZ nr 1 – Dokumentacja techniczna.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Budownictwo Ogólne-Usługi Gółkowski Krzysztof
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 870342280
4.3.3.) Ulica: Krucza 29
4.3.4.) Miejscowość: Kominy
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-301
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 440465,95 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00165771/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
roboty dodatkowe i zamienne
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Dokonano zmian zgodnie z obmiarem i kosztorysem powykonawczym/zamiennym, który stanowi załącznik do protokołu konieczności wykonania robót dodatkowych/zamiennych.
5.4.6.) Wartość zmiany: 14399,17
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 454865,12 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |