„Remont dachu wraz z kominami na budynku tzw. czworaka w zespole dworsko-parkowym w Wilczycach” – powt.

GMINA WILCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388974
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388974/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 11:35
Lokalizacja
Wilczyce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6ca1b17-6e01-40ad-a699-02b72a7149aa
Identyfikator
8641797723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388974 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont dachu wraz z kominami na budynku tzw. czworaka w zespole dworsko-parkowym w Wilczycach” – powt.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILCZYCE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409790

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Wilczyce 174

1.4.2.) Miejscowość: Wilczyce

1.4.3.) Kod pocztowy: 27-612

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wilczyce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wilczyce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6ca1b17-6e01-40ad-a699-02b72a7149aa

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388974

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00476310

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Remont dachu wraz z kominami na budynku tzw. czworaka w zespole dworsko-parkowym w Wilczycach” – powt.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót mających na celu ochronę budynku, który znajduje się w miejscowości Wilczyce jako obiektu dziedzictwa kulturowego w ramach inwestycji pn. „Remont dachu wraz z kominami na budynku tzw. Czworak w zespole dworsko-parkowym w Wilczycach”.

Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem dachu wraz z kominami w ramach inwestycji pn. „Remont dachu wraz z kominami na budynku tzw. Czworak w zespole dworsko-parkowym w Wilczycach” zostało dofinasowane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – promesa wstępna NR Edycja2RPOZ/2023/8204/PolskiLad

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót mających na celu ochronę obiektu, który powstał w II połowie XIX wieku i jest zlokalizowany w południowej części miejscowości Wilczyce. Czworak jest zlokalizowany na działce o nr ew. 1178 w miejscowości Wilczyce i stanowi własność Gminy Wilczyce. Obecnie jest on wykorzystywany jako budynek socjalny. Ogólny stan zachowania obiektu można uznać za dostateczny, jednakże pokrycie dachowe wymaga gruntownego remontu ze względu na korozję i ubytki. Konieczny jest również remont starych kominów wraz z kanałami wentylacyjnymi.

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FHU Czerwiński Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8672253906

4.3.4.) Miejscowość: Gorzyce

4.3.5.) Kod pocztowy: 39-432

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 220000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00541318/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 220000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane