Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

GMINA KAMIEŃ POMORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00388991
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00388991/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 11:40
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd9df8a4-4f55-4c94-b286-304536f78ae9
Identyfikator
9860157013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógStudzienki kanalizacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388991 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.4.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd9df8a4-4f55-4c94-b286-304536f78ae9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388991

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00202144

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont cząstkowy dróg o nawierzchni bitumicznej na terenie gminy Kamień Pomorski

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych ulic powiatowych na terenie miasta Kamień Pomorski i ulic gminnych na terenie gminy Kamień Pomorski, wykonywany jako uzupełnienie ubytków w jezdni mieszanką mineralno – asfaltową na gorąco, awaryjny remont nawierzchni z elementów drobnowymiarowych takich jak: betonowe i kamienne płyty lub kostki oraz regulacja pionowa urządzeń podziemnych, a także uszczelnienie spękań występujących w nawierzchni jezdni.
2. Szacunkowy zakres zamówienia obejmuje wykonanie łącznie około 1600 m2 remontu nawierzchni bitumicznych masą mineralno – asfaltową na gorąco oraz regulacji pionowej 10 sztuk studzienek kanalizacyjnych, a także uszczelnienie spękań na długości około 1500 m. Podana ilość jest szacunkowa i może ulec zmianie w trakcie trwania umowy. Zamawiający nie wskazuje szacunkowej ilości remontu nawierzchni drobnowymiarowych, ponieważ prace te będą realizowane w przypadku awaryjnych uszkodzeń i zapadnięć chodników.
3. Szczegółowy zakres prac i sposobu ich wykonania jest zawarty w Szczegółowej Specyfikacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
5. Zamawiający określa następujące wymagania odnośnie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.
1) Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy /Dz. U. z 2023 r.poz. 1465, z 2024r. poz. 878, 1222,1871, 1965./
 obsługujących recykler.
2) Na wezwanie Zamawiającego i w wyznaczonym terminie Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu oświadczenie, że osoby wykonujące czynności określone w ustępie 1 niniejszego punktu zatrudnione są na umowę o pracę.
6. Wykonawca zapewnia na własny koszt prawidłowe zabezpieczenie prowadzonych prac remontowych oraz ma obowiązek przestrzegać przepisów BHP przy wykonywanych pracach. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo osób trzecich w trakcie wykonywania robót objętych przedmiotem zamówienia.
7. W przypadku powstałych szkód w toku realizacji robót, naprawienie ich i doprowadzenie do stanu poprzedniego obciąża Wykonawcę.
8. Remonty cząstkowe będą wykonywane sukcesywnie na wezwanie Zamawiającego, na podstawie wskazania zakresu, terminu i miejsca wykonywania robót.

3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

44130000-0 - Studzienki kanalizacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-24

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZUH Roboty Ziemne Drogowe i Ogólnobudowlane

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8571132472

4.3.4.) Miejscowość: Rzewnówko

4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 250000 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00280109/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 249827,76 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane