Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim
GMINA KAMIEŃ POMORSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389031
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389031/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:48
- Lokalizacja
- Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8462e95a-c89e-4cff-9038-ee7aed715102
- Identyfikator
- 9860157013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389031 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI
1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1
1.4.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski
1.4.3.) Kod pocztowy: 72-400
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8462e95a-c89e-4cff-9038-ee7aed715102
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389031
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00161641
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pod nazwą:
„Utwardzenie drogi gminnej na działkach nr 117, 98, 145/18, 114, 167/3 obręb 0001 – ul. Wieniawskiego w Kamieniu Pomorskim”.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Gminy Kamień Pomorski i obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na utwardzeniu istniejącej drogi gminnej poprzez wykonanie konstrukcji nawierzchni z prefabrykowanych elementów betonowych oraz wykonanie robót towarzyszących.
Zamówienie obejmuje wykonanie wszystkich robót budowlanych oraz czynności technicznych, organizacyjnych i formalnych niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji, zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarami robót oraz projektowanymi postanowieniami umowy.
Realizacja inwestycji ma na celu poprawę dostępności komunikacyjnej terenów przyległych, zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników drogi oraz podniesienie standardu infrastruktury drogowej na terenie gminy.
Zakres inwestycji obejmuje wykonanie drogi o długości około 0,473 km wraz z odpowiednią konstrukcją nawierzchni oraz elementami infrastruktury towarzyszącej.
Szczegółowe informacje w rozdziale 1 swz
3.9.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maxim construction sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9860263040
4.3.4.) Miejscowość: Koniewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 72-510
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 292248,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00339486/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 292248 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |