„Wykonanie robót budowlanych pn.: Przebudowa placu manewrowego do nauki jazdy kat. T przy budynku szkoły ZSP w Ornontowicach ul. Dworcowa 1 w ramach projektu „Efektywne Funkcjonalne Szkoły
Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389050
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389050/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 11:51
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a1f1852-3d8e-4502-a132-3be33fa41dc1
- Identyfikator
- 6351830724
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389050 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych pn.: Przebudowa placu manewrowego do nauki jazdy kat. T przy budynku szkoły ZSP w Ornontowicach ul. Dworcowa 1 w ramach projektu „Efektywne Funkcjonalne Szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mikołowski reprezentowany przez Zarząd Powiatu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255016
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 4a
1.4.2.) Miejscowość: Mikołów
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@mikolowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolowski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a1f1852-3d8e-4502-a132-3be33fa41dc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389050
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00099483
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Efektywne Funkcjonalne Szkoły – rozwój szkolnictwa zawodowego w Powiecie Mikołowskim współfinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusze na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla działania FESL.10.14 – Infrastruktura kształcenia zawodowego.”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Wykonanie robót budowlanych pn.: Przebudowa placu manewrowego do nauki jazdy kat. T przy budynku szkoły ZSP w Ornontowicach ul. Dworcowa 1 w ramach projektu „Efektywne Funkcjonalne Szkoły
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.1 Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych pn.: Przebudowa placu manewrowego do nauki jazdy kat. T przy budynku szkoły Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach ul. Dworcowa 1 w ramach projektu „Efektywne Funkcjonalne Szkoły – rozwój szkolnictwa zawodowego w Powiecie Mikołowskim”, dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027 (Priorytet FESL.10: „Fundusze Europejskie na transformację”, działanie FESL.10.14: „Infrastruktura kształcenia zawodowego”).
1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności, następujące zakresy robót:
• roboty rozbiórkowe – nawierzchnia, podbudowa, krawężniki, łącznik z nawierzchni granitowej,
• wykonanie nowych warstw podbudowy oraz nawierzchni z asfaltobetonu z profilowaniem spadków w miejscu istniejącej nawierzchni asfaltowej,
• wykonanie nowych warstw podbudowy oraz odtworzenie istniejącej nawierzchni z kostki granitowej w miejscu łącznika,
• wykonanie obramowania z nowych krawężników,
• malowanie pasów dotyczących manewrów dla kat. T,
• dostawa pachołków i tyczek – 4 kpl.,
• wyrównanie terenu wokół placu, ułożenie humusu i obsianie trawą,
• powykonawczy pomiar geodezyjny.
1.3. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na cały przedmiot zamówienia tj. na roboty budowlane wraz z wbudowanymi materiałami wynosi 60 miesięcy.
1.4 Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ., postanowienia specyfikacji warunków zamówienia i załączników do niej, w tym projektowanych postanowień umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DSM INVEST Group Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332242570
4.3.4.) Miejscowość: Skoczów
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 300237,12 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00257370/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 300237,12 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |