"Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Smolno i Żelistrzewo.

GMINA PUCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389295
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389295/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 12:43
Lokalizacja
Puck, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4bd312aa-3958-4148-806c-ed56ab34459b
Identyfikator
5871588654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389295 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
"Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Smolno i Żelistrzewo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUCK

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675468

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 10 Lutego 29

1.4.2.) Miejscowość: Puck

1.4.3.) Kod pocztowy: 84-100

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina.puck.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gmina.puck.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bd312aa-3958-4148-806c-ed56ab34459b

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389295

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Smolno i Żelistrzewo.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa oświetlenia drogowego w miejscowościach: Smolno i Żelistrzewo”
2. Zakres inwestycji obejmuje:
• Smolno ul. Jana Pawła II, ul. Orzechowa, ul. Mahoniowa, ul. Topolowa,
• Żelistrzewo ul. Spacerowa
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki:
a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik A do zaproszenia,
b) Dokumentacja techniczna– załącznik B do zaproszenia,
c) Wzór umowy – załącznik nr 2 do zaproszenia.

3.9.) Główny kod CPV: 45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

4 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Amel sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5882442144

4.3.4.) Miejscowość: Góra

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 175500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00180938/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 175500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Roboty budowlane