In house „Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Baligród”
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Baligród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389367
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389367/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 12:58
- Lokalizacja
- Baligród, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3680dba-c986-4eca-a67a-e2214b7311a0
- Identyfikator
- 6880042139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389367 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
In house „Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Baligród”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Baligród
1.2.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Baligród
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014478
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bieszczadzka 15
1.4.2.) Miejscowość: Baligród
1.4.3.) Kod pocztowy: 38-606
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.4.7.) Numer telefonu: 134657200
1.4.8.) Numer faksu: 134657201
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: baligrod@krosno.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.baligrod.krosno.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3680dba-c986-4eca-a67a-e2214b7311a0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389367
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00205887
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
In house „Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Baligród”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn. „Utrzymanie i konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Baligród” ze wszystkimi niezbędnymi pracami towarzyszącymi, koniecznymi do wykonania zadania wymienionymi w dokumentacji projektowej i Umowie.
Utrzymanie dróg obejmuje wykonywanie bieżącego utrzymania w tym, roboty konserwacyjne w okresie wiosenno – jesiennym i letnim opisane w przedmiarze robót.
Przedmiot Umowy stanowią roboty budowlane, kod CPV 45233141-9 – Roboty w zakresie konserwacji dróg (utrzymanie bieżące) opisane w dokumentacji projektowej obejmującej: Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiar robót, Szczegółową charakterystykę robót oraz Mapy.
3.9.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Zakład Budowlano-Drogowy „Bieszczady” sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6891000239
4.3.3.) Ulica: ul. Ogrodowa 16a
4.3.4.) Miejscowość: Przeźmierowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-081
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 404534,82 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00235220/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-11-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 409651,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Protokół odbioru robót z dnia 22.07.2026 r. Data przelewu za ostatnią fakturę 12.08.2026 r.| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy - Roboty budowlane |