Budowa drogi gminnej w Rosochatem Kościelnem
Gmina Czyżew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389606
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389606/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 13:51
- Lokalizacja
- Czyżew, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2502beb-da19-4587-9051-ea601e4e365a
- Identyfikator
- 7221590541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389606 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w Rosochatem Kościelnem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czyżew
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670166
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mazowiecka 34
1.4.2.) Miejscowość: Czyżew
1.4.3.) Kod pocztowy: 18-220
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umczyzew.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umczyzew.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2502beb-da19-4587-9051-ea601e4e365a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389606
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00383380
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa drogi gminnej w Rosochatem Kościelnem
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i przebudowa drogi gminnej w miejscowości Rosochate Kościelne w km 0+000 – 0+312,70 . W ramach planowanego przedsięwzięcia planuje się :
- budowę jezdni głównej wraz z poboczami,
- przebudowę i rozbudowę skrzyżowania z drogą powiatową,
- przebudowę i budowę zjazdów,
- budowę drenów,
- rozbiórkę ogrodzeń,
- wycinkę krzewów .
Podstawowe parametry projektowe drogi gminnej
Klasa drogi - ,, D”
Grupa nośności podłoża – G4
Przekrój drogi – szlakowy 1x1 z mijanką od km 0+000,00 do km 0+025,00 oraz od 0+0+211 do km 0+236
Spadki poprzeczne jezdni – daszkowy 2% na prostych
Jezdnia – szerokość 3,50m – 5,00 m
Zjazdy Szerokość nominalna 4,00 m , nawierzchnia z mieszanki mineralno – asfaltowej
Pobocza – szerokość 0,75 m – pobocza żwirowe
Mijanka
W km 0+000 – 0+025 oraz w km 0+211 – 0+236 zostały zaprojektowane mijanki każda o długości 25 m o szerokości całkowitej jezdni 5,0 m zakończone skosem jednostronnym 1:5.
Odwodnienie drogi
Odwodnienie drogi zaprojektowano w formie obustronnego drenażu francuskiego, zlokalizowanego za krawędzią pobocza po obu stronach drogi.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Transportowo-Usługowa Mirosław Przesmycki
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591001347
4.3.4.) Miejscowość: Małkinia
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-320
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 499770,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00475665/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 499770,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |