„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 1339 w miejscowości Wólka Ponikiewska od km 0+000 do km 0+590 na długości 590 mb”

GMINA ZAKRZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389891
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389891/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 14:40
Lokalizacja
Zakrzew, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-182ba390-6ac8-4f3d-a317-b9fbdd48ec92
Identyfikator
7132994320
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389891 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 1339 w miejscowości Wólka Ponikiewska od km 0+000 do km 0+590 na długości 590 mb”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZAKRZEW

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371689

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: 26

1.4.2.) Miejscowość: Zakrzew

1.4.3.) Kod pocztowy: 23-155

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zakrzew.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzew.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-182ba390-6ac8-4f3d-a317-b9fbdd48ec92

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389891

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00108393

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 1339 w miejscowości Wólka Ponikiewska od km 0+000 do km 0+590 na długości 590 mb”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr. 1339 w miejscowości Wólka Ponikiewska od km 0+000 do km 0+590 na długości 590 mb” obejmujące: roboty pomiarowe i przygotowawcze, roboty ziemne, podbudowy, nawierzchnie, pobocza, elementy ulic, oznakowanie i prace wykończeniowe.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją projektową znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe STAN-LUB

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171002400

4.3.3.) Ulica: Lubelska

4.3.4.) Miejscowość: Bełżyce

4.3.5.) Kod pocztowy: 24-200

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 438374,95 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00164213/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 438374,95 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane