Wykonanie robót budowlanych i aranżacyjnych w Żukowie w części budynku przy ul. Książąt Pomorskich 2A, 83-330 Żukowo, na potrzeby powstania Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Żukowie

POWIAT KARTUSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00389981
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389981/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-12 15:00
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ad75334-9fe1-49d9-85d2-e9946269232f
Identyfikator
5891638355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389981 z dnia 2026-08-12

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych i aranżacyjnych w Żukowie w części budynku przy ul. Książąt Pomorskich 2A, 83-330 Żukowo, na potrzeby powstania Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Żukowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KARTUSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674865

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Dworcowa 1

1.4.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.4.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.4.7.) Numer telefonu: 58 380 21 76

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wiolettaklamrowska@kartuskipowiat.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kartuskipowiat.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ad75334-9fe1-49d9-85d2-e9946269232f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389981

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00148266

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych i aranżacyjnych w Żukowie w części budynku przy ul. Książąt Pomorskich 2A, 83-330 Żukowo, na potrzeby powstania Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Żukowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są: roboty budowlane i aranżacyjne w Żukowie w części budynku przy ul. Książąt Pomorskich 2A, 83-330 Żukowo, w pomieszczeniu zlokalizowanym w poziomie parteru, na potrzeby powstania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żukowie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

70 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BIANKOWSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892063678

4.3.3.) Ulica: Jarzębinowa 11

4.3.4.) Miejscowość: Miechucino

4.3.5.) Kod pocztowy: 83-334

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 522750,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00264493/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

W związku z robotami dodatkowymi i zamiennymi , których zasadność wprowadzenia stwierdzono na etapie realizacji.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zakres zamówienia został rozszerzony o roboty dodatkowe i zamienne określone w załączniku nr 1 do aneksu.

5.4.6.) Wartość zmiany: 57394,26

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 580144,26 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane