Remont drogi gminnej Nr 360714W Łysów - kol. Łysów - gr. gm. Platerów
GMINA PRZESMYKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00389994
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389994/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 15:03
- Lokalizacja
- Przesmyki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d7e2d25-4072-4bff-a0e2-5ffef880ab1b
- Identyfikator
- 8212389633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00389994 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 360714W Łysów - kol. Łysów - gr. gm. Platerów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZESMYKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582569
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 13
1.4.2.) Miejscowość: Przesmyki
1.4.3.) Kod pocztowy: 08-109
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przesmyki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.przesmyki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d7e2d25-4072-4bff-a0e2-5ffef880ab1b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00389994
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00170423
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi gminnej Nr 360714W Łysów - kol. Łysów - gr. gm. Platerów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Zamówienie dotyczy robót budowlanych pn: – "Remont drogi gminnej Nr 360714W Łysów - kol. Łysów - gr. gm. Platerów".
2. W ramach przedsięwzięcia Wykonawca wykona nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego, szerokości 5.0 m na długości 1 505.00 m oraz pobocza z kruszywa niezwiązanego szerokości 0.75 m. Istniejącą nawierzchnię i podbudowę po obu stronach jezdni, na szerokość po 1.0 m należy rozebrać z uwagi na brak nośności i wykonać nową konstrukcję. Na pozostałej szerokości jezdni należy wykonać nakładkę z warstw bitumicznych. Istniejące zjazdy bitumiczne i zjazd z betonowej kostki brukowej należy dostosować wysokościowo. Istniejący przepust O80 cm w km 1+970.60 pod koroną drogi przewiduje się do remontu. Odwodnienie będzie realizowane poprzez istniejące rowy przydrożne.
3. Szczegółowy zakres robót określają: przedmiar robót, materiały do zgłoszenia robót budowlanych, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do SWZ.
4. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na drodze, która na czas realizacji nie zostanie wyłączona z ruchu drogowego i pieszego.
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wszystkie czynności umożliwiające i mające na celu prawidłowe wykonanie zadania pn: "Remont drogi gminnej Nr 360714W Łysów - kol. Łysów - gr. gm. Platerów".
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WIKRUSZ Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 544440108
4.3.3.) Ulica: Kolonie 1a
4.3.4.) Miejscowość: Miedzna
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-106
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 994543,56 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00224189/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 994543,56 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |