Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście
Miasto Podkowa Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390019
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390019/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 15:09
- Lokalizacja
- Podkowa Leśna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3400e7ec-0f77-4044-b035-dc7795fa60a8
- Identyfikator
- 5291809280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390019 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Podkowa Leśna
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269338
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Akacjowa 39/41
1.4.2.) Miejscowość: Podkowa Leśna
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-807
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiasta@podkowalesna.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkowalesna.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3400e7ec-0f77-4044-b035-dc7795fa60a8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390019
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00183390
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa infrastruktury drogowej w celu poprawy bezpieczeństwa w mieście
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich prac i czynności niezbędnych do prawidłowego zrealizowania przedmiotu zamówienia w zakresie rzeczowym ujętym w OPZ polegających na wprowadzeniu stałej organizacji ruchu na terenie Miasta Podkowa Leśna w ramach zadania pn. „Leśna. Etap III – uspokojenie ruchu przy użyciu urządzeń BRD”
3.9.) Główny kod CPV: 45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROBOKOP Grzegorz Leonowicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291721467
4.3.3.) Ulica: Dębowa 8/45
4.3.4.) Miejscowość: Milanówek
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-822
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 258300 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00218034/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
§11 ust. 6 pkt 2 umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W związku z wprowadzeniem zmian w zatwierdzonej i przekazanej Wykonawcy do realizacji stałej organizacji ruchu, obejmującej ustanowienie ruchu jednokierunkowego na wybranych ulicach centrum miasta, zaistniała koniczność wykonania dodatkowego oznakowania poziomego w postaci kontrpasów rowerowych. Roboty te nie były objęte pierwotnym zakresem rzeczowym ani wynagrodzeniem określonym w umowie.
5.4.6.) Wartość zmiany: 6150,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 264450,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |