Remont dróg gminnych dot. ul.Stara Odra w Lasakach, ul.Kręta w Lasakach , ul.Łąkowa w Grzegorzowicach
Gmina Rudnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390130
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390130/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-12 16:37
- Lokalizacja
- Rudnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5676e4ff-0eb8-4878-8c0c-6b69891f2499
- Identyfikator
- 6392003366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390130 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych dot. ul.Stara Odra w Lasakach, ul.Kręta w Lasakach , ul.Łąkowa w Grzegorzowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudnik
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258523
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kozielska1
1.4.2.) Miejscowość: Rudnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 47-411
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: 32 6059100
1.4.8.) Numer faksu: 32 60 59100
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina-rudnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-rudnik.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5676e4ff-0eb8-4878-8c0c-6b69891f2499
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390130
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00172074
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont dróg gminnych dot. ul.Stara Odra w Lasakach, ul.Kręta w Lasakach , ul.Łąkowa w Grzegorzowicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.” Remont dróg gminnych dot. ul. Stara Odra w Lasakach, ul. Kręta w Lasakach, ul. Łąkowa w Grzegorzowicach”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia dot. remontu dróg wewnętrznych, w ramach których wykonana zostanie wymiana istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni oraz podbudowy wraz z robotami towarzyszącymi dla danej drogi która obejmuje między innymi:
1) Remont drogi ul. Stara Odra w Lasakach ( dz.nr 301,a.m.1) – remont drogi na długości 175,0 m i szerokości 3,0 m,
2) Remont drogi ul. Kręta w Lasakach ( dz.nr.284,286,287,299,131/1,a.m1) – remont drogi na długości 231,0 m i szerokości 3,0 m,
3) Remont drogi ul. Łąkowej w Grzegorzowicach (dz.nr.670,707/1,681/2,a.m4) – remont drogi na długości 160,0 m i szerokości 3,0m
3 Szczegółowy opis/zakres objęty przedmiotem zamówienia oraz sposób wykonania robót budowlanych znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz w dokumentacji projektowej, która zawiera:
1) OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) - stanowi załącznik nr 1A do niniejszej SWZ.
2) DOKUMENTACJA PROJEKTOWA - stanowi załącznik nr 1B do niniejszej SWZ.
3) SPECYFIKACJA TECHNICZNA WYKONANIA I ODBIORU ROBOT BUDOWLANYCH - stanowi załącznik nr 1C do niniejszej SWZ.
4) PRZEDMIAR ROBÓT, (materiał pomocniczy do wyceny) - stanowi załącznik 1D – do niniejszej SWZ.
Wszystkie dokumenty, o których mowa powyżej stanowią załączniki do niniejszej SWZ i są jej integralną częścią,
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, STWiORB.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy.
Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia – jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB
3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grunt Usługi Drogowe jacek Toborek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481005479
4.3.3.) Ulica: Zielona 1
4.3.4.) Miejscowość: Głubczyce
4.3.5.) Kod pocztowy: 48-100
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 442005,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00223731/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 442005,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z zapisami umowy Nr ZP. 272.12.2026 - termin realizacji jest do dnia 29.06.2026r. a termin zakończenia jest terminem zgłoszenia do odbioru końcowego .Zgłoszenie wykonawcy gotowości do odbioru końcowego - 26.06.2026r .
Protokół odbioru robót - ostateczny spisano -17.07.2026r.
| 2026-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |