Remont istniejącego pokrycia dachu papą termozgrzewalną wraz z obróbką blacharską oraz instalacją odgromową segmentów B, E budynku ZS 1 we Władysławowie
Gmina Władysławowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390237
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390237/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 07:03
- Lokalizacja
- Władysławowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3fdf0eb-80f9-4459-a5ac-af9fc5740b70
- Identyfikator
- 5871584426
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390237 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont istniejącego pokrycia dachu papą termozgrzewalną wraz z obróbką blacharską oraz instalacją odgromową segmentów B, E budynku ZS 1 we Władysławowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Władysławowo
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675416
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Gen. J. Hallera 19
1.4.2.) Miejscowość: Władysławowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-120
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nikielska@wladyslawowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wladyslawowo.ezamawiajacy.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3fdf0eb-80f9-4459-a5ac-af9fc5740b70
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390237
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00196419
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont istniejącego pokrycia dachu papą termozgrzewalną wraz z obróbką blacharską oraz instalacją odgromową segmentów B, E budynku ZS 1 we Władysławowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont dachu polegający na obróbce kominów i naprawie uszkodzonego dachu przy kominach, wyminę rynien i rur spustowych, wymiana obróbek blacharskich, koszy i uzupełnienie rewizji, naprawa uszkodzonego dachu na całej powierzchni poprzez pokrycie nowa warstwą papy termozgrzewalnej modyfikowanej, wzmocnienie podparcia płyt korytkowych dachu
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUD-REM PBO
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241328108
4.3.3.) Ulica: Grunwaldzka
4.3.4.) Miejscowość: Otwock
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-400
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 405900 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00324437/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 405900 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |