Konserwacja rowu przy ul. Lutosławskiego w Żorach
GMINA MIEJSKA ŻORY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390251
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390251/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 07:25
- Lokalizacja
- Żory, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0348ba87-5221-45f2-bdb7-9b4edc8f95f3
- Identyfikator
- 6511706371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390251 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Konserwacja rowu przy ul. Lutosławskiego w Żorach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25
1.4.2.) Miejscowość: Żory
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-240
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: zp@um.zory.pl
1.4.8.) Numer faksu: zp@um.zory.pl
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0348ba87-5221-45f2-bdb7-9b4edc8f95f3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390251
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00178915
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Konserwacja rowu przy ul. Lutosławskiego w Żorach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres robót:
organizacja placu budowy wraz z opracowaniem i wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu zatwierdzonej przez UM Żory,
wymiana istniejącego odcinka KD315 na KD 600 wraz z wykonaniem przekuć w istniejących studniach, montażem przejść szczelnych oraz zamknięciu likwidowanych otworów,
roboty ziemne – wykop w śladzie rowu pod jego zarurowanie; zasypanie rurociągu i wykształtowanie rowu przydrożnego wzdłuż ul. Lutosławskiego zgodnie z dokumentacją projektową,
wykonanie odwodnienia dróg poprzez wpusty uliczne oraz studnie z włączeniem do rowu (zarurowanego) zgodnie z dokumentacją,
modyfikacja istniejących studni (wykucia, zamurowania, zabudowa przejść szczelnych) itp. w zakresie niezbędnym do połączenia projektowanego zarurowania oraz wykształtowaniem wylotów,
zabudowa kanalizacji metodą bezwykopową,
wylot do rowu należy zabezpieczyć kratami uniemożliwiającymi dostęp do rurociągu przez osoby i zwierzęta,
dostawa i montaż barier U-12a z poprzeczką w kolorze biało-czerwonym na odcinku rowu o głębokości przekraczającej 1m,
profilowanie i umocnienie skarp koryta zgodnie z warunkami pozwolenia wodno-prawnego,
porządkowanie, wyprofilowanie i zagęszczenie skarp i dna rowu,
czyszczenie przepustu pod ul. Lutosławskiego,
załadunek i wywóz materiałów nie nadających się do ponownego zabudowania, do utylizacji,
humusowanie i obsiew trawą terenu przyległego,
porządkowanie terenu po robotach budowlanych.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45232452-5 - Roboty odwadniające
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Geo-Bud-T.B.M. Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6511464614
4.3.3.) Ulica: Boczna 6
4.3.4.) Miejscowość: Żory
4.3.5.) Kod pocztowy: 44-240
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 474900,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00278875/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 474900,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |