"Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (zadanie nr 3)”.

Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390323
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390323/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 08:13
Lokalizacja
Sokołów Podlaski, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56e4e527-81c9-43ed-8bf1-984ff5e02488
Identyfikator
8231627536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390323 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (zadanie nr 3)”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sokołowski w Sokołowie Podlaskim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581771

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Wolności 23

1.4.2.) Miejscowość: Sokołów Podlaski

1.4.3.) Kod pocztowy: 08-300

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.4.7.) Numer telefonu: 257817400

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-sokolowski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/powiat-sokolowski

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56e4e527-81c9-43ed-8bf1-984ff5e02488

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390323

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00185687

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (zadanie nr 3)”.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (zadanie nr 3)”. Zadanie polegać będzie na przebudowie drogi powiatowej relacji Sterdyń – Białobrzegi w pikietażu od km 6+090 do km 6+520. Przedsięwzięcie: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3907W na odcinku Sterdyń – Białobrzegi, gmina Sterdyń, powiat sokołowski (zadanie nr 3)” ma na celu poprawę stanu technicznego zniszczonej przez wieloletnią eksploatację nawierzchni drogi, poprawę odwodnienia korpusu drogi, likwidację przełomów i zastoin wody, co z kolei wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego wszystkich użytkowników drogi.
W ramach zamówienia należy wykonać następujący zakres robót:
- wycinkę drzew i krzewów kolidujących z inwestycją;
- rozbiórkę kolidujących elementów z projektowanymi elementami drogi;
- budowę nowych konstrukcji jezdni;
- budowę nowych i przebudowę istniejących zjazdów;
- budowę nowych poboczy wzmacnianych kruszywem;
- wykonanie elementów stałej organizacji ruchu;
- oczyszczenie istniejących rowów z namułu;
- oczyszczenie i odmulenie istniejących przepustów.
Szczegółowe informacje zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – Dokumentacja techniczna.

3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wikrusz Sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241826208

4.3.4.) Miejscowość: Miedzna

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 632114,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00279985/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 632114,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane