„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390456
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390456/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 08:55
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-687c5a72-d7ad-4d93-bb40-35a641fd6dd0
- Identyfikator
- 7991765999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390456 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu
1.2.) Oddział zamawiającego: ZDP-1
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 671944520
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolejowa 78
1.4.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.7.) Numer telefonu: 48 617 58 61
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.nowocien@zdpszydlowiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpszydlowiec.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-687c5a72-d7ad-4d93-bb40-35a641fd6dd0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390456
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00139474
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4015W w m. Mirów Stary – budowa chodnika”
2. W ramach inwestycji prowadzone będą roboty w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 4015W w miejscowości Mirów Stary – budowa chodnika na odcinku od km 0 + 000,00 do km 0 + 200,00 W ramach robót wykonane zostaną:
• Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
• Odwodnienie korpusu drogowego,
• Podbudowy,
• Nawierzchnia,
• Roboty wykończeniowe,
• Elementy ulic,
2. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do SWZ
b. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
c. Przedmiar robót - załącznik nr 10 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
45 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641936388
4.3.3.) Ulica: Św. Rocha 31
4.3.4.) Miejscowość: Wąchock
4.3.5.) Kod pocztowy: 27-215
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 295846,66 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00202434/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Podczas realizacji inwestycji stwierdzono konieczność wykonania robót zamiennych i dodatkowych polegających na zmianie konstrukcji nawierzchni poprzez jej wzmocnienie i zastosowanie następującego układu warstw:
• Warstwa ścieralna AC 8S o grubości 3 cm,
• Warstwa wyrównawcza AC 16W o grubości 5 cm,
• Siatka przeciwspękaniowa o wytrzymałości 100 kN/m,
• Warstwa wyrównawcza AC 11W w ilości 75 kg/m²
Wprowadzenie robót dodatkowych wiązało sie z przedłużeniem terminu realizacji o 14 dni.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Podczas realizacji inwestycji stwierdzono konieczność wykonania robót zamiennych i dodatkowych polegających na zmianie konstrukcji nawierzchni poprzez jej wzmocnienie i zastosowanie następującego układu warstw:
• Warstwa ścieralna AC 8S o grubości 3 cm,
• Warstwa wyrównawcza AC 16W o grubości 5 cm,
• Siatka przeciwspękaniowa o wytrzymałości 100 kN/m,
• Warstwa wyrównawcza AC 11W w ilości 75 kg/m²
Wprowadzenie robót dodatkowych wiązało sie z przedłużeniem terminu realizacji o 14 dni.
5.4.6.) Wartość zmiany: 44218,50
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 340065,16 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |