Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg powiatowych administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390459
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390459/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 08:57
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1e27ca5-8b1c-4b41-aa67-d70038a31e10
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390459 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg powiatowych administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.4.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: o.grzyb@klobuck.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1e27ca5-8b1c-4b41-aa67-d70038a31e10
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390459
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00159212
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Mechaniczne ścinanie poboczy w ciągu dróg powiatowych administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na mechanicznej ścince poboczy w ciągu dróg powiatowych administrowanych przez Powiatowy Zarząd Dróg w Kłobucku.
Zakres robót obejmuje wykonanie mechanicznej ścinki poboczy w ciągu 15 dróg powiatowych na terenie Powiatu Kłobuckiego. Zakres robót obejmuje:
a) mechaniczne ścięcie zawyżonych poboczy gruntowych przy wykorzystaniu samojezdnej ścinarki poboczy:
- średnia grubość ścinania ok. 10 cm
- średnia szerokość ścinki od 0,8 do 1,2 m, przy zachowaniu spadku 6%,
b) załadowanie i transport urobku na odkład do 5 km od wykonywanych prac w miejsce wskazane przez Zamawiającego,
c) oznakowanie i zabezpieczenie robót,
d) mechaniczne oczyszczenie nawierzchni jezdni bezpośrednio za ścinarką,
e) uporządkowanie pasa drogowego po wykonanych pracach.
Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają:
- Załącznik nr 1a do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
- Załącznik nr 1b do SWZ – specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót,
- Załącznik nr 1c do SWZ – przedmiar robót,
a także wzór umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje maksymalnie:
1) Zakres podstawowy: 60 000 m2
2) Zakres objęty prawem opcji:
zwiększenie usług, o których mowa w pkt 1) o maksymalne dodatkowe 30 000 m2.
3.9.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
28 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo "DROMA" JACEK MAJDECKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6671165300
4.3.4.) Miejscowość: Lisewo
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 169371,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00236985/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 169371,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |