Remont drogi powiatowej nr 2175D ul. Nowodworska i ul. Zamiejska w Legnicy.
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390492
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390492/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:05
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ffb2eb4-c5d2-4c5f-bd5a-d0918fcc96d1
- Identyfikator
- 6910018833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390492 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 2175D ul. Nowodworska i ul. Zamiejska w Legnicy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10
1.4.2.) Miejscowość: Legnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ffb2eb4-c5d2-4c5f-bd5a-d0918fcc96d1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390492
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00213025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej nr 2175D ul. Nowodworska i ul. Zamiejska w Legnicy.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem opracowania jest wykonanie remontu nawierzchni drogi powiatowej nr 2175D w pasie drogowym
ul. Nowodworskiej i ul. Zamiejskiej od skrzyżowania z ul. Jaworzyńską do skrzyżowania z ul. Schumana.
3.9.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
9 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992507768
4.3.3.) Ulica: Gajowa 23/14
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-519
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6536152,39 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00294062/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Z powodu wystąpienia siły wyższej
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminy realizacji umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w związku z wystąpieniem robót dodatkowych, zwiększających i zmniejszających
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana wartości umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 6933781,62
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6933781,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |