„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W – Dobrut – Śniadków - Lipienice”
Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390540/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:18
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16daa718-8e78-42f7-9d3d-faeb35f06d79
- Identyfikator
- 7991765999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390540 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W – Dobrut – Śniadków - Lipienice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Szydłowiecki - Zarząd Dróg Powiatowych w Szydłowcu
1.2.) Oddział zamawiającego: ZDP-1
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 671944520
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolejowa 78
1.4.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.7.) Numer telefonu: 48 617 58 61
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.nowocien@zdpszydlowiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpszydlowiec.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16daa718-8e78-42f7-9d3d-faeb35f06d79
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390540
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00166871
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W – Dobrut – Śniadków - Lipienice”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4012W – Dobrut – Śniadków - Lipienice”
W ramach inwestycji prowadzone będą roboty w zakresie przebudowy drogi powiatowej nr 4012W – Dobrut – Śniadków – Lipienice – Wola Lipieniecka Duża na odcinku od km 4 + 006,00 do km 4 + 318,00
W ramach robót wykonane zostaną:
• Roboty przygotowawcze,
• Podbudowy,
• Nawierzchnie,
• Roboty wykończeniowe,
• Oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu,
2. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do SWZ
b. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
c. Przedmiar robót - załącznik nr 10 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DUKT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591982659
4.3.3.) Ulica: Zakładowa 17
4.3.4.) Miejscowość: Nowiny
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-052
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 453870,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00255058/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 453870,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |