Wykonanie fundamentów punktowych i podbudowy z kostki brukowej wraz z dostawą i montażem nowych wiat przystankowych
Gmina Komprachcice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390563
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390563/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:26
- Lokalizacja
- Komprachcice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-178d0fc6-3943-46f5-8d11-a351ab0d73e3
- Identyfikator
- 9910471296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
FundamentowanieRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWiaty autobusowe
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390563 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie fundamentów punktowych i podbudowy z kostki brukowej wraz z dostawą i montażem nowych wiat przystankowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Komprachcice
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413082
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolejowa 3
1.4.2.) Miejscowość: Komprachcice
1.4.3.) Kod pocztowy: 46-070
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: +48 77 403 17 00
1.4.8.) Numer faksu: +48 77 403 17 25
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@komprachcice.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komprachcice.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-178d0fc6-3943-46f5-8d11-a351ab0d73e3
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390563
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00164824
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie fundamentów punktowych i podbudowy z kostki brukowej wraz z dostawą i montażem nowych wiat przystankowych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie fundamentów punktowych i podbudowy z kostki brukowej wraz z dostawą i montażem nowych wiat przystankowych.
3.9.) Główny kod CPV: 45262210-6 - Fundamentowanie
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
44212321-5 - Wiaty autobusowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
6 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BAGGER Roboty Koparkowo - Rekultywacyjne Dawid Suchanek
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910274101
4.3.3.) Ulica: Szeroka 30
4.3.4.) Miejscowość: Komprachcice
4.3.5.) Kod pocztowy: 46-070
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 388933,65 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00226814/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 388993,65 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |