Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w Szczodrochowie
Gmina Skoki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390573
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390573/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:29
- Lokalizacja
- Skoki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7f7478a-8266-4609-870a-e1a8ea7141a7
- Identyfikator
- 7661968104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390573 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w Szczodrochowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skoki
1.2.) Oddział zamawiającego: Gmina Skoki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140583
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ciastowicza 11
1.4.2.) Miejscowość: Skoki
1.4.3.) Kod pocztowy: 62-085
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.4.7.) Numer telefonu: 61 8925 800
1.4.8.) Numer faksu: 61 8925 803
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-skoki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gmina-skoki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7f7478a-8266-4609-870a-e1a8ea7141a7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390573
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00133175
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w Szczodrochowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowę sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w drogach gminnych o nawierzchni gruntowej w miejscowości Szczodrochowo na działkach o numerach ewidencyjnych nr 35/2, 65/2, 66/2, 28, 66/10, 66/6, 66/1, 20, 21/1 i 42 obręb Szczodrochowo, gm. Skoki.
Zakres robót obejmuje roboty ziemno – montażowe polegające na budowie sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej.
3.9.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „MPGK” SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661700117
4.3.3.) Ulica: Ul. Skocka 13
4.3.4.) Miejscowość: Wągrowiec
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-100
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 612372,09 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00196918/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 612372,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zgłosił zakończenie robót budowlanych w dniu 24.06.2026 r., lecz zaświadczenie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zostało wydane w dniu 30.07.2026 r. Odbiór końcowy nastąpił w dniu 04.08.2026 r.| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |