remont drogi powiatowej nr 2960L Potok Górny – Szyszków od km 0+305 do km 2+640.
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390574
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390574/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 09:29
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eeddce80-9e70-473f-a1d9-b39aae784df1
- Identyfikator
- 9181718845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390574 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
remont drogi powiatowej nr 2960L Potok Górny – Szyszków od km 0+305 do km 2+640.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W BIŁGORAJU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371620
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. gen. Sikorskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.4.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpbilgoraj.home.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpbilgoraj.bip.lubelskie.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeddce80-9e70-473f-a1d9-b39aae784df1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390574
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00107731
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
remont drogi powiatowej nr 2960L Potok Górny – Szyszków od km 0+305 do km 2+640.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
5.1 Przedmiotem zamówienia jest: remont drogi powiatowej nr 2960L Potok Górny – Szyszków od km 0+305 do km 2+640.
5.1.1 W ramach inwestycji przewiduje się remont odcinka drogi w km 0+305 – 2+640, dł. 2 335 mb. Obejmuje wykonanie następujących robót: wykonanie nowej nawierzchni drogi, remont i oczyszczenie istniejących przepustów, oczyszczenie rowów przydrożnych, umocnienie poboczy kruszywem. Kategoria ruchu przebudowywanej drogi KR 1-2.
5.1.2 Do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie Projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót oraz dokonania stosownych zawiadomień.
5.1.3 Szczegółowy zakres robót określony jest w przedmiarze robót, STWIORB - stanowiącymi załączniki do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
120 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9211643082
4.3.4.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 906482,46 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00176062/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W celu uzyskania normatywnych równości i spadków zachodzi konieczność zwiększenia wykonania warstwy wyrównawczej , Dla poprawy bezpieczeństwa nalezy wyremontować istniejace zjazdy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiotem zamówienia jest: remont drogi powiatowej nr 2960L Potok Górny – Szyszków od km 0+305 do km 2+640.
5.1.1 W ramach inwestycji przewiduje się remont odcinka drogi w km 0+305 – 2+640, dł. 2 335 mb. Obejmuje wykonanie
następujących robót: wykonanie nowej nawierzchni drogi, remont i oczyszczenie istniejących przepustów, oczyszczenie rowów przydrożnych, wykonanie zjazdów, umocnienie poboczy kruszywem.
5.4.6.) Wartość zmiany: 258229,98
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1164712,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |