„Poprawa dostępności transportowej powiatu słupskiego poprzez przebudowę odcinków dróg powiatowych” z podziałem na 12 zadań
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00390804
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00390804/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 10:26
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-447083a5-5296-45b8-9e71-b459849602a9
- Identyfikator
- 8392573515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390804 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Poprawa dostępności transportowej powiatu słupskiego poprzez przebudowę odcinków dróg
powiatowych” z podziałem na 12 zadań
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SŁUPSKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983124
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Słoneczna 16 E
1.4.2.) Miejscowość: Słupsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.7.) Numer telefonu: (0 –59)8420 730
1.4.8.) Numer faksu: (0 – 59)8420 284
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.slupsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.slupsk.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-447083a5-5296-45b8-9e71-b459849602a9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390804
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00464380
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Poprawa dostępności transportowej powiatu słupskiego poprzez przebudowę odcinków dróg
powiatowych” z podziałem na 12 zadań
Umowa dla części nr 11
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W zadaniu nr 11 przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi powiatowej nr 1112G ul. Grunwaldzka od DK21 do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1197G – ul. Wróblewskiego w Ustce (gmina Miasto Ustka) na odcinku o długości około 0,35 km
Zakres robót obejmuje wykonanie :
1. Robót przygotowawczych :
- frezowania nawierzchni, regulację kratek ściekowych, studzienek wod.-kan. lub gazowych.
2. Robót ziemnych.
3. Przebudowę nawierzchni bitumicznej drogi dla kategorii ruchu KR 3-4:
− warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S PMB 45/80-55 gr. 4 cm
− warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W PMB 25/55-60 gr. 4cm
− wykonanie miejscowo warstwy wyrównawczej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC 16 W PMB 25/55-60
4. Wykonanie oznakowania poziomego (grubowarstwowego gładkiego pełnego) i wymianę pionowego.
5. Ustawienie tablicy informacyjnej jednostronnej w momencie rozpoczęcia prac budowlanych informującej wymiarach 180x120 cm zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EGIDA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 008256070
4.3.3.) Ulica: Włynkówko 49A
4.3.4.) Miejscowość: Słupsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-200
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 994113,21 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00618966/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana terminu realizacji przedmiotu zamówienia w nawiązaniu do pisma Wykonawcy z dnia 22.05.2026r. (aneks nr 1)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia
1) Wykonanie robót budowlanych- w terminie do 30.06.2026r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 994113,21 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |