„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390934
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390934/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 11:03
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8424d1c9-72c5-4fed-9f78-bc93cac5a73c
Identyfikator
7411772021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógMalowanie nawierzchi

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390934 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751190

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 62A

1.4.2.) Miejscowość: Ostróda

1.4.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: monika_dt@zdp.ostroda.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.ostroda.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8424d1c9-72c5-4fed-9f78-bc93cac5a73c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390934

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00239712

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

„Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych w roku 2026”

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

4. Część Nr 4: „Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego w ciągu dróg i ulic powiatowych teren - gmina Morąg, gmina Łukta, gmina Małdyty, miasto i gmina Miłakowo”
4.1. Zamówienie realizowane będzie w następujących ilościach:
Zamówienie podstawowe:
Wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego farbą akrylową z zastosowaniem mikrokul teren – gmina Morąg, gmina Łukta, gmina Małdyty, miasto i gmina Miłakowo
Zamawiający przewiduje do wykonania oznakowanie poziome białe w ilości 2 526,97 m2.
4.2. Prace należy rozpocząć od momentu wezwania przez Zamawiającego na piśmie do wykonania oznakowania poziomego (od dnia przekazania zakresu) w przypadku dogodnych warunków atmosferycznych w czasie 4 dni roboczych.
4.3. Wezwanie do wykonania zamówienia (przekazanie zakresu) traktuje się jako przekazanie terenu budowy. Przed przystąpieniem do wykonywania prac Zamawiający przekaże Wykonawcy książkę obmiarów.
4.4. Wykonawca w terminie 3 dni roboczych od dnia zakończenia prac zgłosi Zamawiającemu na piśmie gotowość do odbioru przedmiotu umowy.
4.5. Po zakończeniu prac nastąpi odbiór końcowy robót.
4.6. Do odbiorów robót Zamawiający przystąpi w ciągu 7 dni roboczych od daty wpływu zgłoszenia zakończenia prac.
4.7. Po podpisaniu umowy (nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy) należy przedłożyć zaopiniowany przez Komendę Powiatową Policji schemat tymczasowej zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania oznakowania poziomego, w celu zaopiniowania i zatwierdzenia. Wykonawca w trakcie prac będzie dysponował 2 osobami do kierowania ruchem drogowym.
4.8. Wykonanie oznakowania poziomego należy prowadzić każdego dnia roboczego przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
4.9. Wykonawca każdorazowo przed przystąpieniem do wykonywania oznakowania poziomego będzie uzgadniał lokalizację robót z Majstrem Obwodu Drogowego nr 2 w Morągu.
4.10. Wykonawca zobowiązany jest posiadać ważne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
4.11. Zamówienie należy wykonać zgodnie ze specyfikacją techniczną.
4.12. W tabelach formularza cenowego podano ilość m2 na cały okres obowiązywania umowy.

3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

150 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Gołowicz Usługi Drogowo – Sprzętowe

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7411539046

4.3.3.) Ulica: Śląska

4.3.4.) Miejscowość: Morąg

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-300

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 31081,73 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00336202/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 31081,73 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane