Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

Gmina Rymanów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00390952
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00390952/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 11:08
Lokalizacja
Rymanów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ac50650-7268-4e01-a4fe-850f0ea880ea
Identyfikator
6842377352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeNaprawa dachówKładzenie dachów bitumicznych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00390952 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rymanów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440590

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Mitkowskiego 14A

1.4.2.) Miejscowość: Rymanów

1.4.3.) Kod pocztowy: 38-480

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rymanow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rymanow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ac50650-7268-4e01-a4fe-850f0ea880ea

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00390952

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00209500

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Remont pokrycia dachowego budynku Urzędu Gminy w Rymanowie

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakres realizacji: remont pokrycia dachowego z papy na budynku Urzędu Gminy w Rymanowie,
ul. Mitkowskiego 14a, obejmujący:
a) pokrycie dachu papą termozgrzewalną wierzchniego krycia – ok. 600m2,
b) wymianę obróbek blacharskich attyk ze stelażem – ok. 171mb.
Zakres zamówienia obejmuje usunięcie i utylizację materiałów z rozbiórek i demontaży.
Zakres ilościowy zamówienia znajduje się w załączonej dokumentacji technicznej, przedmiarze robót.
Uwaga.
Przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie definiuje ostatecznego zakresu prac. Błędy w przedmiarze nie stanowią podstawy do roszczeń finansowych.
Wykonawca jest zobowiązany do wyceny na podstawie załączonej dokumentacji technicznej.
Zalecane jest dokonanie wizji lokalnej.

3.9.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45261910-6 - Naprawa dachów

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

45 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ABE Budownictwo EMIL BAIDA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180634009

4.3.4.) Miejscowość: Krosno

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 115620 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00269185/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 115620,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane