Pranie bielizny i odzieży szpitalnej z dezynfekcją

Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno - Kardiologiczny w Torzymiu Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00207547
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00207547/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-28 08:51
Lokalizacja
Torzym, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58c6ce28-d2d6-4405-a5a8-7ec20fdfc9b1
Identyfikator
4290063582
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi prania i czyszczenia na suchoUsługi odbierania praniaUsługi prasowaniaUsługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00207547 z dnia 2025-04-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pranie bielizny i odzieży szpitalnej z dezynfekcją

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubuski Szpital Specjalistyczny Pulmonologiczno - Kardiologiczny w Torzymiu Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080467187

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 52

1.5.2.) Miejscowość: Torzym

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-235

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 068 3416315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.nowaczyk@szpitaltorzym.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaltorzym.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1095325

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pranie bielizny i odzieży szpitalnej z dezynfekcją

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58c6ce28-d2d6-4405-a5a8-7ec20fdfc9b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00207547

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00195313

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 382.DN.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi prania bielizny i odzieży szpitalnej z dezynfekcją – odbiór i przywóz trzy razy w tygodniu transportem wykonawcy w okresie 12 miesięcy począwszy od dnia 01.06.2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98310000-9 - Usługi prania i czyszczenia na sucho

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

98311000-6 - Usługi odbierania prania

98315000-4 - Usługi prasowania

98312000-3 - Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2025-04-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi