Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00391131
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391131/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 11:52
- Lokalizacja
- Damnica, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18b3f340-3324-44cc-b9a7-ed5540b35dbc
- Identyfikator
- 8390011635
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391131 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SKARB PAŃSTWA - PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO DAMNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528354
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wincentego Witosa 2A
1.4.2.) Miejscowość: Damnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-231
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.7.) Numer telefonu: 598113033
1.4.8.) Numer faksu: 598113092
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: damnica@szczecinek.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://damnica.szczecinek.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18b3f340-3324-44cc-b9a7-ed5540b35dbc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391131
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00236837
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji drogowej polegającej
na budowie dojazdu pożarowego nr 22 leśnictwo Damnica na odcinku 231 mb. Odcinek drogi od 0+000 (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1133 G) do 0+231.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie:
1) koryta pod nawierzchnię,
2) wykopów i nasypów pod konstrukcję drogi,
3) warstwy odsączającej,
4) nawierzchni jezdni, zjazdu,
5) nawierzchni z KSŁM,
6) poboczy z KSŁM,
7) odtworzenie rowów i dołów chłonno-odparowujących.
3. Teren objęty zakresem robót położony jest na obszarach leśnych. Miejscem realizacji zamówienia jest obszar administracyjny Nadleśnictwa Damnica leśnictwo: Damnica.
4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonane roboty budowlane, stanowiące przedmiot zamówienia na okres minimalny 36 miesięcy, licząc od daty odbioru końcowego. Uwaga - okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
3.9.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892013338
4.3.3.) Ulica: Kaszubska 10
4.3.4.) Miejscowość: Sznurki
4.3.5.) Kod pocztowy: 83-324
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 165278,10 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311543/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 165278,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |