Termomodernizacja budynku , wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, zmianie sposobu użytkowania komórek lokatorskich na kotłownie gazową w przy ul. Homera 20 zmiana wewnętrznej instalacji gazowej .

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391280
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391280/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 12:25
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dcc81a41-6464-4feb-9355-498da94fe64d
Identyfikator
9520007786
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391280 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku , wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, zmianie sposobu użytkowania komórek lokatorskich na kotłownie gazową w przy ul. Homera 20 zmiana wewnętrznej instalacji gazowej .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 04-667

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.) Numer telefonu: 022 277 35 00

1.4.8.) Numer faksu: 022 277 35 67

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcc81a41-6464-4feb-9355-498da94fe64d

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391280

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00372013

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Poprawa efektywności energetycznej budynków komunalnych na terenie m.st. Warszawy” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021 – 2027, Priorytet II: Fundusze Europejskie na zielony rozwój Mazowsza, Działanie 2.2 – Efektywność energetyczna w ZIT.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Termomodernizacja budynku , wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, zmianie sposobu użytkowania komórek lokatorskich na kotłownie gazową w przy ul. Homera 20 zmiana wewnętrznej instalacji gazowej .

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
1. Prace przygotowawcze i rozbiórkowe;
2. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
3. Hydroizolacja ścian fundamentowych;
4.Naprawa elewacji z uwzględnieniem zabezpieczenia historycznych ostrzelin na elewacji budynku (ściana z wejściem do budynku);
5.Przy pracach na budynku należy brać pod uwagę oprócz dokumentacji projektowej badania stratygraficzne wszystkich warstw wykończeniowych (w tym detalu architektonicznego), ustalenia pierwotnej kolorystyki i budowy technologicznej budynku;
6.Wymiana obróbek blacharskich;
7.Modernizacja tarasów;
8. Modernizacja balkonów;
9. Modernizacja schodów wejściowych do budynku;
10.Odświeżenie klatki schodowej;
11.Wymiana opaski wokół budynku oraz nawierzchni dojść do budynku;
12.Wymiana daszków nad wejściami na nowe przezierne na odciągach;
13.Budowa kotłowni gazowej w piwnicy;
14.Przebudowa instalacji gazowej;
15. Przebudowa instalacji grzewczej;
16.Wymiana instalacji elektrycznych części wspólnych;
17. roboty porządkowe, wywóz gruzu;
18.Po zakończeniu robót wykonanie dla budynku świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, opatrzone numerem nadanym w centralnym rejestrze charakterystyki energetycznej budynków oraz podpisem osoby uprawnionej do wykonywania charakterystyki energetycznej.
Wszelkie roboty budowlane należy wykonać zgodnie z:
- Dokumentacją projektową,
- Kosztorysami ofertowymi,
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót;
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia.

3.9.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-20

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GETRACO Piotr Długoborski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1131374919

4.3.3.) Ulica: Konopacka 16 lok 4

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 03-428

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1600000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00414940/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 6

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wystąpienie omyłek pisarskich w Umowie.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Określenie "świadectwo charakterystyki energetycznej" zmieniono na "Audyt energetyczny" z uwzględnieniem odmiany fleksyjnej.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana inspektora nadzoru ze strony Zamawiającego.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmieniono inspektorów nadzoru.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wystąpienie konieczności wykonania robót dodatkowych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Opis robót dodatkowych zawiera Protokół konieczności, będący załącznikiem do Aneksu nr 3/NZ/2025.

5.4.6.) Wartość zmiany: 68638,83

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wprowadzenie w Polsce Krajowego Systemu e-Faktur.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

W Umowie wprowadzono zapisy dot. obowiązku wystawiania faktur w systemie KSeF.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wystąpienie konieczności wykonania robót dodatkowych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Opis robót dodatkowych zawiera Protokół konieczności, stanowiący załącznik do Aneksu nr 5/NZ/2026.

5.4.6.) Wartość zmiany: 43999,91

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 6

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność wydłużenia terminu wykonania robót budowlanych ze względu na wysokie temperatury powietrza i brak możliwości zachowania reżimu technologicznego.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Zmiana terminu - do 10.07.2026r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1712638,74 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane