Budowa parkingu przy Centrum Kultury

GMINA BUKOWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391715
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391715/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 13:49
Lokalizacja
Bukowno, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d027069c-841d-4201-8018-33d1e81a09cc
Identyfikator
6371998065
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty odwadniająceWymiana nawierzchni drogowejRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychFundamentowanie drógFundamentowanie ścieżek ruchu pieszegoMalowanie nawierzchiInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391715 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy Centrum Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Kolejowa 16

1.4.2.) Miejscowość: Bukowno

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-332

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@umbukowno.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastobukowno.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d027069c-841d-4201-8018-33d1e81a09cc

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391715

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00117791

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa parkingu przy Centrum Kultury

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Budowa parkingu przy Centrum Kultury” realizowanego na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę.
Zakres zadania obejmuje:
• rozbiórkę istniejącej infrastruktury i zabudowań powiązanych z dotychczasową organizacją ruchu na wyznaczonym obszarze parkingowym;
• budowę parkingu wraz z wykonaniem miejsc postojowych dla samochodów osobowych oraz budowie jezdni manewrowej, umożliwiających sprawną obsługę parkingu;
• wykonanie systemu odwodnienia, mającego na celu efektywne odprowadzanie wód opadowych z terenu parkingowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami i zaleceniami technicznymi;
• realizację prac uzupełniających, w tym wykonanie niezbędnych oznaczeń poziomych na nawierzchni parkingu oraz instalację infrastruktury towarzyszącej, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności obiektu (oświetlenie).

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TRANSFIG Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 528451202

4.3.3.) Ulica: Podświerkle 62

4.3.4.) Miejscowość: Przeginia Duchowna

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-061

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 247682,62 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00216835/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 247682,62 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane