Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie przy ul. Mickiewicza 56B

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00391755
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00391755/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 13:55
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-781ca72d-f033-4f37-b36e-4d17e7ac31e6
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneTynkowanieStolarka drewnianaRoboty izolacyjneWykonywanie pokryć dachowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391755 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie przy ul. Mickiewicza 56B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Warszawska 19

1.4.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-781ca72d-f033-4f37-b36e-4d17e7ac31e6

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391755

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00412858

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie przy ul. Mickiewicza 56B

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zmówienia jest robota budowlana pn. Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie przy ul. Mickiewicza 56B w ramach programu: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
2. ZAKRES ROBÓT BUDOWLANYCH:
1) wymiana zewnętrznej stolarki okienne i drzwiowej;
2) docieplenie ścian zewnętrznych
3) wykonanie nowej obróbki blacharskiej;
4) docieplenie stropodachu szkoły;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A do SWZ oraz dokumentacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45422100-2 - Stolarka drewniana

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

200 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Turhen Budownictwo Henryk Siergiej Sp. K

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441829412

4.3.3.) Ulica: Ziemowita 6F

4.3.4.) Miejscowość: Iława

4.3.5.) Kod pocztowy: 14-200

4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 4079999,99 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00517289/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-17

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Brak w dokumentacji projektowej wymiany stolarki drzwiowej oraz brak docieplenia łącznika pomiędzy budynkami

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Dokonano wymiany stolarki drzwiowej z okuciami antypanicznymi w drzwiach wyjściowych na drogach ewakuacyjnych oraz docieplono łącznik pomiędzy budynkami A i C. Wydłużono termin realizacji umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 216394,92

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Potrzeba pomalowania cokołu oraz malowanie filarów zadaszenia nad wejściem głównym do budynku szkoły

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Wykonano roboty malarskie cokołu oraz filarów zadaszenia nad wejściem głównym do budynku szkoły. Wydłużono termin realizacji umowy

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4296394,91 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane