Remont pustostanów lokali mieszkalnych (9 pustostanów – 9 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.17.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00391852
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00391852/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 14:11
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65fd5cc0-c1e0-4bf1-9dc3-e5e8bcb10d06
- Identyfikator
- 1132524746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391852 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont pustostanów lokali mieszkalnych (9 pustostanów – 9 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.17.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 23
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65fd5cc0-c1e0-4bf1-9dc3-e5e8bcb10d06
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391852
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00215312
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont pustostanów lokali mieszkalnych (9 pustostanów – 9 części) - Oznaczenie sprawy: DNZP.260.17.2026
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje remont lokali mieszkalnych (pustostany) - Część I – remont lokalu mieszkalnego przy Pl. Hallera 9 m 45 w Warszawie w zakresie robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach stanowiących integralną część swz tj. przedmiarach robót dla poszczególnych lokali, szkicach dla poszczególnych lokali, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, projekcie umowy i swz
3.9.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wiesław Radzikowski Zakład Usługowo Instalacyjny
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8211527754
4.3.3.) Ulica: ul. Starowiejska 199C
4.3.4.) Miejscowość: Siedlce
4.3.5.) Kod pocztowy: 08-110
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 65196,66 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00267744/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-22
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W związku z wystąpieniem okoliczności niezależnych od Wykonawcy - wynikłych w trakcie realizacji umowy, niezbędnych do należytego wykonania Przedmiotu umowy, oraz dla realizacji których konieczna jest zmiana wynagrodzenia Wykonawcy oraz zmiana terminu realizacji zamówienia Strony działając zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 ustawy pzp oraz w oparciu o postanowienia umowy:
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana wynagrodzenia do kwoty brutto 71545,74 zł. oraz zmiana terminu realizacji do dnia 03.07.2026 r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 6356,63
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 71545,74 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |