Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy SP im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym

Gmina Masłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392010
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392010/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-13 14:45
Lokalizacja
Masłów Pierwszy, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e7d33d8-cb18-487f-b1bb-4ecdb501b189
Identyfikator
6572538821
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychWyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392010 z dnia 2026-08-13

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy SP im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Masłów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010300

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Spokojna 2

1.4.2.) Miejscowość: Masłów Pierwszy

1.4.3.) Kod pocztowy: 26-001

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@maslow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.maslow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e7d33d8-cb18-487f-b1bb-4ecdb501b189

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392010

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00231568

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy SP im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy SP im. Jana Pawła II w Masłowie Pierwszym.

W ramach inwestycji należy:
a) zdemontować istniejące „płytki” modułowe z polipropylenu oraz zutylizować (utylizacja po stronie wykonawcy).
b) Oczyszczenie istniejącej podbudowy betonowej oraz wykonanie nawierzchni bezpiecznej składającej się z:
- mata grubości 10mm,
- natrysk grubości 0,3mm w kolorze zielonym,
- namalowane linie wyznaczające pola gry.
c) Montaż elementów małej architektury:
Stojak na rowery w kształcie litery U - 3 szt. – miejsce montażu uzgodnić z inwestorem
d) Zestawienie projektowanych powierzchni:
- boisko wielofunkcyjne – 1 123,36 m2 – nawierzchnia bezpieczna.

3.9.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-09-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ecoforma Hubert Wójcik

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590710338

4.3.3.) Ulica: Za torem 41

4.3.4.) Miejscowość: Kielce

4.3.5.) Kod pocztowy: 25-807

4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 153750,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00314493/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 153750,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Umowa zrealizowana. Protokół odbioru robót z dn. 12.08.2026 r.
2026-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane