Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00
Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392092
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392092/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-13 15:03
- Lokalizacja
- Ryki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa7a132a-7dd3-4686-8d3f-c9b37d258309
- Identyfikator
- 5060019023
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392092 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Rykach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029636
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kolejowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Ryki
1.4.3.) Kod pocztowy: 08-500
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpryki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpryki.e-biuletyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa7a132a-7dd3-4686-8d3f-c9b37d258309
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392092
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00222477
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie drogi powiatowej nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00.
a)Zakres inwestycji dla drogi powiatowej Nr 1416L w miejscowości Zaryte od km 1+885,00 do km 2+173,00 obejmuje m. in.:
•Usunięcie zanieczyszczonej i zdegradowanej warstwy pobocza gruntowego ulepszonego kruszywem obustronnie o szerokości 0,75m zaprojektowane pobocze wraz z rozplantowaniem urobku od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie frezowania istniejącej nawierzchni bitumicznej o gr. do 4cm i szerokości 1,0m w miejscu włączenia remontowanej nawierzchni w istniejące nawierzchnie asfaltowe;
•Wykonanie przemieszczania i profilowania istniejącej warstwy tłucznia znajdującej się na podbudowie betonowej na całej szerokości i długości drogi od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie podbudowy górnej z kruszyw łamanych dolomitowych frakcji 0/31,5mm o gr. po zagęszczeniu 10cm i szer. 5,20m od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie skropienia emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 wykonanej podbudowy z kruszyw łamanych od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2 warstwy wyrównawczej od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 5,00m na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
▪warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm od km 1+885,00 do km 2+173,00;
▪warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 150 kg/m2 (gr. 6 cm) od km 1+885,00 do km 2+173,00;
•Wykonanie obustronnego pobocza gruntowego ulepszonego kruszywem łamanym dolomitowym frakcji 0/31,5 mm o szer. 0,75 m od km 1+885,00 do km 2+173,00.
2.Lokalizacja robót zgodnie z załącznikiem nr 8 do niniejszej specyfikacji – Mapa poglądowa.
3.Ogólne wymagania:
•Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia;
•Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą przez Zamawiającego z ustanowionym przedstawicielem Wykonawcy;
•Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone osobom trzecim przez Wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia.
4.Cena nie będzie waloryzowana i będzie niezmienna w okresie trwania umowy.
5.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
•Przedmiar robót – załącznik nr 6 do SWZ,
•Specyfikacja techniczna, wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 7 do SWZ,
•Przekrój – załącznik nr 10 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ,,Irkop" Ireneusz Ruszkiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7161069845
4.3.4.) Miejscowość: Brusów
4.3.5.) Kod pocztowy: 08-500
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 198969,92 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00299083/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 198969,92 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |