Budowa dróg gminnych na terenie Gminy Baboszewo.

GMINA BABOSZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392428
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392428/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 08:21
Lokalizacja
Baboszewo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e1e25d2-293d-4000-8119-693bc3005431
Identyfikator
5671790440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392428 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych na terenie Gminy Baboszewo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA BABOSZEWO

1.2.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Baboszewo

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378054

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Warszawska 9A

1.4.2.) Miejscowość: Baboszewo

1.4.3.) Kod pocztowy: 09-130

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.4.7.) Numer telefonu: 23 6611091 w. 41

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminababoszewo.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminababoszewo.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e1e25d2-293d-4000-8119-693bc3005431

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392428

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00125891

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Budowa dróg gminnych na terenie Gminy Baboszewo.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Część 1 Budowa drogi gminnej nr 300188Ww miejscowości Śródborze, kategorii D, jednojezdniowej, jednopasmowej, przeznaczonej do ruchu w obu kierunkach. Droga o nawierzchni asfaltowej, o długości 835,50 m i szerokości jezdni 3,50 m, z poboczami gruntowymi 2 x 0,75 m, ulepszonymi kruszywem łamanym. Droga usytuowana poza terenem zabudowanym.
Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie:
1) robót przygotowawczych,
2) robót ziemnych,
3) odwodnienia,
4) podbudowy,
5) nawierzchni z mieszanek mineralno- asfaltowych:
- warstwa wiążąca AC16W, 50/70, gr.5 cm po zagęszczeniu – 3 293,51 m2,
- warstwa ścieralna AC11S, 50/70, gr.4 cm po zagęszczeniu – 3 193,25 m2,
6) drenu francuskiego,
7) poboczy z kruszywa łamanego 1182,75 m2,
8) zjazdów z kruszywa łamanego – 162,0 m2,
9) zjazdów asfaltowych – 82,0 m2
9) oznakowania.
Opis przedmiotu zamówienia (część 1) określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik Nr 11.1 do SWZ.
Budowa drogi gminnej nr 300188W w miejscowości Śródborze jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.
2. Część 2 – Budowa drogi gminnej w Baboszewie na odcinku od ulicy Zielonej do ul. Kubińskiego, kategorii D, jednojezdniowej, jednopasowej, przeznaczonej do ruchu w obu kierunkach. Droga o nawierzchni asfaltowej, o długości 315,0 m i szerokości jezdni 3,50 m, z poboczami gruntowymi 2 x 0,75 m, ulepszonymi kruszywem łamanym.
Zakres robót obejmuje w szczególności wykonanie:
1) robót przygotowawczych,
2) robót rozbiórkowych,
3) robót ziemnych,
4) odwodnienia,
5) podbudowy,
6) nawierzchni z mieszanek mineralno- asfaltowych:
- warstwa wiążąca AC16W, 50/70, gr.5 cm po zagęszczeniu – 1 644,30 m2,
- warstwa ścieralna AC11S, 50/70, gr.4 cm po zagęszczeniu – 1 606,50 m2,
7) krawężniki i obrzeża:
- oporniki betonowe 12 cm x 25 cm – 43,0 m
- krawężniki betonowe 15 cm x 30 cm – 38,0 m
8) nawierzchni z kostki kamiennej granitowej - 49,0 m
9) drenażu francuskiego,
10) poboczy z kruszywa łamanego,
11) zjazdów asfaltowych,
12) zieleni (wykonanie trawników dywanowych siewem z nawożeniem i ułożeniem warstwy ziemi urodzajnej gr. 10 cm – 226 m2),
13) regulacji studzienek i zaworów,
14) oznakowania (pionowe znaki drogowe),
15) ogrodzenia panelowego (9 m) z furtką panelową szer. 2 m,
16) przebudowy sieci wodociągowej (25 m) i jednego włazu komory przepompowni ścieków na typ najazdowy ciężki,
Opis przedmiotu (część 2) zamówienia określa dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik Nr 11.2 do SWZ.
Budowa drogi gminnej w Baboszewie na odcinku od ul. Zielonej do ul. Kubińskiego jest współfinansowana ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego.

3.9.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-31

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DROG-BET Marcin Głuchowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371705609

4.3.3.) Ulica: Gawłowska 179A

4.3.4.) Miejscowość: Sochaczew

4.3.5.) Kod pocztowy: 96-500

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 753046,68 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00178870/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 753046,68 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane