Konserwacja Dworu Moniaków na terenie Muzeum-OPE

Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00392449
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392449/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-14 08:33
Lokalizacja
Zubrzyca Górna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-798eea0d-4baf-46b3-9ac1-2f6c6cb88bba
Identyfikator
7351020718
Ostatnia aktualizacja
2026-08-18

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacjiRoboty budowlane w zakresie muzeówBudynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392449 z dnia 2026-08-14

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Konserwacja Dworu Moniaków na terenie Muzeum-OPE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej

1.2.) Oddział zamawiającego: Muzeum-OPE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492047204

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ZUBRZYCA GÓRNA B/N, 34-484, b/n

1.4.2.) Miejscowość: Zubrzyca Górna

1.4.3.) Kod pocztowy: 34-484

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.4.7.) Numer telefonu: 18 28 527 09

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@orawa.eu

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.orawa.eu

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-798eea0d-4baf-46b3-9ac1-2f6c6cb88bba

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392449

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00261955

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

„Małopolski dwór - „zielona” odnowa i odbudowa zabytków i adaptacja dla nowych funkcji społeczno-gospodarczych” dofinansowanego przez UE w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, priorytet: FEMP.05 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, działanie: FEMP.05.17 Infrastruktura regionalnych instytucji kultury, A. Infrastruktura regionalnych instytucji kultury.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Konserwacja Dworu Moniaków na terenie Muzeum-OPE

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. „Konserwacja Dworu Moniaków na terenie Muzeum-OPE” obejmujące prace konserwatorskie przy budynku na terenie Muzeum-OPE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa program prac konserwatorskich oraz przedmiar robót jako Załącznik 1 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

1 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA DRWAL EXPORT IMPORT MATONOG JÓZEF

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352152362

4.3.3.) Ulica: Zubrzyca Górna 68

4.3.4.) Miejscowość: Zubrzyca Górna 68

4.3.5.) Kod pocztowy: 34-484

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 46125,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00341276/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 46125,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane