Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wilków
Gmina Wilków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00392479
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00392479/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-14 08:43
- Lokalizacja
- Wilków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a15963a2-31ea-48a8-bacc-e877084a4a8f
- Identyfikator
- 7171801762
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-18
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392479 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wilków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wilków
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020196
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wilków 62A
1.4.2.) Miejscowość: Wilków
1.4.3.) Kod pocztowy: 24-313
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wilkow@gminawilkow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wilkow.e-biuletyn.pl/index.php?id=6
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a15963a2-31ea-48a8-bacc-e877084a4a8f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392479
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00499634
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wilków
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa nowych punktów oświetlenia ulicznego na terenie gminy Wilków.
W szczególności:
1. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Szczekarków.
1.1 W projekcie technicznym zawarto informacje dot. opraw ""Oprawy typ LED o mocy 35W II klasy izolacji o strumieniu miń. 4689 Lm Odporność na przepięcia 10kV. Oprawy powinny być wyposażone w zaczepy montażowe o regulowanym kącie pochylenia. Zaleca się ze względów eksploatacyjnych, montaż opraw identycznych które są już zamontowane na linii napowietrznej. Zamawiający akceptuje oprawy zbliżone wyglądem spełniające projektowane parametry.
2. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Rybaki.
(nie wykonujemy oświetlenia drogi wewnętrznej nr 73, zadanie wykonujemy zgodnie z załączonymi przedmiarami robót w załączniku nr 1 do SWZ).
2.2 W Specyfikacji Technicznej w m. Rybaki znajduje się zapis: Ze względu na wysoką skuteczność świetlną, trwałość i stałość strumienia świetlnego w czasie , oraz energooszczędność będą zastosowanie opraw typ LED o mocy max 36W (miń.7700Lm i max 20W (miń3450Lm), natomiast dla mocy strumień świetlny dla mocy 36W miń. 4689Lm.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GOLDEN ELEKTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5060121678
4.3.3.) Ulica: W. H. Lindleya
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-013
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 220785,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00164051/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 220785,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |